| dbblondii a întrebat:

Cum pot sa fac sa dorm singura? Pana acum am dormit cu mama sau cu tata, dar sunt foarte stresata pentru ca ei se cearta mereu! Cred ca si asta e o parte din problema.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai cine te opreste sa dormi singura? Discuta asta cu parintii tai si spune-le ca ai vrea sa vezi cum e sa dormi singura.Nu cred ca vor avea ceva impotriva.Pana la urma tot singura vei ajunge sa dormi deci nu e o mare problema ce spui tu. Daca iti e teama sa dormi singura ai de ales intre a-ti infrunta teama sau a suporta problemele lor.Bafta!

| deni_3066 a răspuns:

Intra l-ai ei in camera si z sa termine ca nu poti sa dormi