| Shaiiiiiiiii a întrebat:

am o problema cu "ssl eror" si cu "page not available", am instalat malware bytes, nimic, tin sa precizez ca nu merge sa intru decat pe cateva site-uri si anume, facebook,youtube si cele de antivirusi, probabil sunt mai multe dar pe acestea le-am incercat eu. Si chestia asta se intampla si pe tableta si pe telefon, aceleasi site-uri fiind conectate la wi-fi. Cum as putea sa rezolv problema? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| milkie a răspuns:

Toti avem aceeasi problema.Este din cauza serverului.Nu-ti face griji, se va rezolva, nu este vina ta.Mai sunt intrebari pe TPU in legatura cu asta. Poate s-au suparat celelalte site-uri ca am stat prea mult pe Facebook si Youtube si le-au blocat. laughing Acum mi-e dor de Facebook si Youtube. sad

| Shaiiiiiiiii explică (pentru milkie):

Probabil laughing. Multumesc oricum! s-a remediat big grin.

| livixd a răspuns:

Buna am aceeasi problema si eu happy nu-i asa ca ai netul de la Romtelecom?