| bObby123 a întrebat:

TPU.
am o problema cucamera web de la laptop... si anume se vede invers.
Ce sa fac sa o reglez?
Funda :X

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intoarce camera.Si vei vedea normal.

| bObby123 explică (pentru darrio2007):

Ce inteligent... daca e la laptop gandeste si tu putin ca e implementata si asta ar insemna sa intorx laptopu...
te bagi in seama aiurea

| traveler a răspuns (pentru darrio2007):

Omul a mentionat LAPTOP si inseamna ca o are in capac inclusa, la sugestia ta "eminenta" inseamna sa intoarca laptopul invers...

| darrio2007 a răspuns (pentru bObby123):

IntoarXel vericule.

| darrio2007 a răspuns (pentru traveler):

Mai bine spune-i lui ce trebuie sa faca decat sa ma judeci pe mine.EMINENTULE.Fiti-ar poza de ras.