| repperrchitycat a întrebat:

Am o problema... De cateva zile nu mai pot trimite cereri de prietenie pe facebook si imi spune asa: "Friend Requests Blocked for 7 Days" Va rog mult ajutati-ma! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

Ai trimis cerere cuiva pe care nu il cunosti sau cel putin nu te cunoaste. el te-a blocat apasand,, NU'' la intrebarea il cunosti pe... in afara facebook si nu ti-a acceptat cererea.Nu iti fa griji dupa 7 zile v-a reveni la normallove struckFunda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca le trimiti prin Dragoste si sex?

| Dollicious a răspuns:

Pai iti zice clar acolo ca `blocked for 7 days`, deci 7 zile nu vei putea trimite cereri de prietenii!happy

| Loveyourself a răspuns:

Mie mi-a fost 14 zile asteapta doar sa treaca atata tothappy

| DvAndreo a răspuns:

Asa si eu.

| nykolasoneboys a răspuns:

Pai inseamna ca ai facebook blocat timp de 7 zile asa l-am avut si eu dar pentru 14 zile, asteapta sa treaca cele 7 zile si vei putea adauga din nou prieteni

| Gheorghe_Florin_Gheorghe_1970 a răspuns (pentru nykolasoneboys):

Calc are multe setari dar trebuie sa fiii destept