| roberto232 a întrebat:

Mi s-a blocat facebook-ul pe 14 zile si imiscre Friend Requests Blocked for 14 Days ce trebuie sa fac im spune cineva va rog frumosbig grincrying((9

2 răspunsuri:
| crystalsky a răspuns:

Pai trebuie sa astepti...iti deblocheaza in 14 zile nu prea ai ce face... ca sa previi, trebuie sa nu trimiti prea multe cererei, sau macar nu una dupa alta sa ai un interval intre ele.

| cattanaralluca a răspuns:

E clar, ai comentat ceva sau ai dat like cuiva nepotrivit si cineva t-ea blocat timp de 14 zile. Pe mine mau blocat 1 luna intreaga. Trebuie doar sa astepti!