| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Am o problema de exemplu sunt la calculator sa scriu ceva sa caut pe google sau fb sau oriunde scriu sau doar las mouse-ul cursorul ramane pe loc da nu mai este selectat textul si e ca si cum as scrie in gol si trebuie sa dau click unde vreau sa scriu din nou si este enervant.Ps am windows 7

5 răspunsuri:
| Eternal a răspuns:

Cind apesi la text si iai mouse nu apasa click stînga, daca numerge atunci mouse da singur click si trebuie schimbat

| TeodoraTeoBăă123456789 a răspuns:

1.Poate iti este blocat mouse-ul.
2.Trebuie schinbat.
3.Trebuie facut windows nou.

| AndreiMihaiLNM explică (pentru TeodoraTeoBăă123456789):

Nu nu este blocat..se deselecteaza gen in loc sa fie firefoxu selectat da in gol

| TeodoraTeoBăă123456789 a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

E de vina windowsul, fiindca si mie mi s-a intamplat

| AndreiMihaiLNM explică (pentru TeodoraTeoBăă123456789):

Win 7 da am si la celalalt pc acelasi windows de pe acelasi dvd si nu face asa