| George20123 a întrebat:

am o problema la laptop, nu se aude destul de tare desi volumul e la maxim, iar la unele video-uri pe youtube se aude numai instrumentalul sau melodia de pe fundal nu si cei care vorbesc/in jocuri imi reproduce doar unele sunete.ce ar tebui sa fac? driverul de la sunet e instalat.

Răspuns Câştigător
| prietenosu2011 a răspuns:

Poate problema e la placa audio.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică setările sunetului ca acesta să fie setat pe 2 canale iar la schema de sunet să fie setata pe laptop speackers.Acest lucru îl poți face din administratorul de sunet de la realteck.Succes

| George20123 explică (pentru DeyCj):

Am umblat si la sounds sa fac niste teste si se auzea bine, in rest acelasi lucru, nu cred ca poate fi problema de la placa audio avand in vedere ca la altele se aude bine si la altele nu.