| Cs1 a întrebat:

am o problema la messenger.Nu stiu de ce eu imi schimb numele acolo la acont detalis dar vad numai eu numele ca mi s-a schimbat ceilalti prieteni nu il vad! de ex:Vr sa ma cheme CaLiNN* la mess dar ramane tot numele cel vechi de cand am messu si cand imi da cineva cercere de prietenie imi scrie ca ma cheama numele cel vechi + cel nou laughing deci nu stiu cum sa fac sa il schimb pentru toata lista sa il vada si asa sa ramana nu sa se adauge si cel vechi.
Pentru cel mai bun raspuns dau funda!winking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - Schimba nume (Nickname) Intra pe Yahoo messenger si da click pe ''Messenger''->My Contact Details ->aici la NICKNAME scrii ce nume vrei sa-ti apara pe messenger (este numele cu care te vad si prietenii) Si acum ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save. Bafta!

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Numele se schimba in email profil seting
dar pentru cei ce te-au adaugat deja nu le va arata numele tau cel nou pana nu te adauga din nou

| Cs1 explică (pentru pozeanimate):

crying Off asta e...dar mi-am facut alt id si vr sa adaug persoane si nu ma lasa decat cateva la nu stiu cate zile, oricum mersi