| Cătă_Cătă_2000 a întrebat:

De cateva zile imi apare o iconita in bara de start. Apare dispare imediat. Ma scoate din jocurile fullscreen. Cum o rezolv?
Am reusit sa surprind iconita: http://imgur.com/gPVAkoD
P.S.: Scuzati daca am gresit categoria.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Deconectează camera foto sau scanerul (imprimanta multifuncțională) de la PC când te mai joci!

| Cătă_Cătă_2000 explică (pentru mihai69):

Cum fac asta? Chiar nu stiu.

| Cătă_Cătă_2000 explică (pentru mihai69):

Cum o dezactivez?

| mihai69 a răspuns (pentru Cătă_Cătă_2000):

Simplu - scoți cablul USB care merge spre imprimantă (sau camera foto, dacă e legată la PC). Dacă e laptop, ar putea fi ceva legat de camera încorporată - citește manualul să vezi cu ce combinație de taste o dezactivezi!

| Cătă_Cătă_2000 explică (pentru mihai69):

L-am scos din imprimanta.l-am lasat in calculator bagat...il scot si de acolo? P.S. camera nu am.

| mihai69 a răspuns (pentru Cătă_Cătă_2000):

Nu e nevoie; e suficient să nu mai fie legate între ele.

| Cătă_Cătă_2000 explică:

Tot nu a mers.