| Alex_Alex_1998_RI3G a întrebat:

Imi puteti spune un program bun pentru android cu care pot face poze asa: http://imgur.com/r0awaMa
Ma refer la efectul acela de a cuprinde cat mai mult intr-o poza.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Acela nu este un efect, este un mod de a face pozele si se numeste Panorama eu il am in mod standard la telefon dar poti folosi AutoStitch Panorama Pro sau Photaf Panorama Pro sunt doua dintre cele mai bine aplicatii pentru asa ceva.

| Alex_Alex_1998_RI3G explică (pentru CristianCRS):

Mersi o sa le incerc

| CristianCRS a răspuns (pentru Alex_Alex_1998_RI3G):

Cu placere, daca cele 2 nu te multumesc, poti incerca si Focal este o camera ca cea pe care o ai pe telefon doar ca are si modul panorama.A si apropo sa faci pozele in stilul ala trebuie tinut telefonul in modul portret(vertical), nu in landscape(orizontal).