| Yo98 a întrebat:

Am o problema la telefonul meu, s6 edge.Am ramas fara baterie de tot, l-am pus la incarcat, dar nu se incarca.Imi apare doar 10 secunde ca incepe sa se incarce, semnul acela cu bateria pe ecran si cum ca ar baga curent in el si dupa nu se mai incarca.Ce parere aveti? O fi de la mufa de incarcare? Mentionez ca incarcatorul pus la alt device incarca fara probleme.

4 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Baga-l la incarcat si lasa-l asa vreo juma' de ora (nu conteaza ca nu-ti apare ca se incarca) si dupa incearca sa-l deschizi.
Daca bateria e goala de tot cum ai vrea sa-ti apara semnul. Nu conteaza ca l-ai bagat la incarcat, bateria nu se incarca instant. Lasa-l la incarcat 30 de minute si dupa aia deschide-l.

| Yo98 explică (pentru Sellak):

Ideea e ca sus langa difuzor e un led, care se aprinde rosu cand intra la incarcat, indiferent daca telefonul e fara baterie de tot. Acum nu se aprinde nici ala.

| ƘЭлT a răspuns:

Garantie...

| Yo98 explică (pentru ƘЭлT):

Nu am, l am luat de la cineva, l am folosit o luna fara nicio problema si acum.