| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, ma joc minecraft 1.7.5, si mi-am facut o lume noua pe singleplayer, m-am jucat vreo 3 luni mi-am construit case si mult alte, si intr-o zi mi-a aparut un skin din senin eu nu mi-am pus nici un skin, nu stiu de unde a aparut, cine poate sa-mi spuna unde sa-l gasesc si sa il sterg!
Ma gindeam ca poate e din cuza fratelui mai mic, el sia acut mai multe lumi pe minecraft singleplayer, si juca ba extrem ba pe supravetuire si poate el ceva a facut! am cautat peste tot nu am gasit nimic!
Helppppppppp!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Robert2709 a răspuns:

Probabil cineva a facut un skin de MC cu numele pe care il folosesti in MC si l-a upload-at pe http://mcskinsearch.com.
Nu ai cum sa il scoti, dar ai putea sa modifici numele.

Funda?

| Anatol2000 a răspuns (pentru Robert2709):

Am modificat si totusi nu mi s-a schimbat

| Anatol2000 a răspuns (pentru Robert2709):

Mersiiiiiiiiiiiiiii am rezolvat-o esti cel mai bun!

3 răspunsuri:
| Robert2709 a răspuns:

Cu multa placere.