| XxXFBIXxX a întrebat:

.. am o problema mare. Am incercat sa intru pe contul de messenger si imi scrie ca, contul meu este blocat temporar. Nu mai stiu raspunsul la intrebarea secreta si la emailu alternativ orice as pune zice ca ori e prea slab ori depaseste 32 de caractere. Va rog mult AJUTOOOOOR. DAU FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Dupa 24 de ore isi va reveni.
Ori a incercat cineva sa ti-l sparga si nu a reusit.
Ori a bagat cineva de 5 ori parole aiurea si l-au blocat temporar.
Dupa 24 de ore isi revine. Si te sfatuiesc sa iti setezi emailul alternativ cum trebuie sa nu mai astepti alta data.

| XxXFBIXxX explică (pentru antimulte):

Multumesc mult de sfat insa descucandu-ma in IT am reusit sa fac o ''susta'' si am schimbat parola altfel prin alte chestii si mai repede de 24 de ore

5 răspunsuri:
| ItIsAlright a răspuns:

Nu ai ce sa faci, din pacate. Asta i s-a intamplat si mamei mele si si-a facut alt cont. Nu isi mai amintea datele alea, a incercat sa puna mai multe dar nu mergea. Asta e, imi pare rau, nu stiu de ce la uni le apare asta.

| buium a răspuns:

Daca vrei asteapta pana maine si incearca iar sa inti in cont si vezi ca o sa mearga! succes

| Pch_Razvy_1999 a răspuns:

Salut,nu te ingrijora, contul tau este blocat pentru 24 de ore, dupa aceasta daca vei baga parola va merge sa intrii fara probleme.Acest lucru este din cauza faptului ca cineva vrea sa iti sparga contul, si incearca de multe ori raspunsul la intrebari. Funda? big grin

| pdmmg a răspuns:

Http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/edit/...resetezi parola yahoo. mie mi-a mers