| Rambokay a întrebat:

Am o problema minora dar majora pentru mine la PC! Sa va dau un exemplu: cand intru in my computer si apoi deschid partitia D sau C sau orice altceva mi se deschide intr-o alta fereastra. Sa va zic si de cand mi se intampla asta: mai demult am sters din C acolo unde este Windows, program files etc Internetul Explorer fara sa il dezinstalez. Dupa ce s-a sters mi se deschide folderul in ferestre diferite! Ce ar trebui sa ii fac?

10 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ce ai facut? Daca voiai sa stergi IE il cautai la Windows Updates si-l stergeai de acolo, whatever, ca sa-ti rezolvi problema deschizi Computer si in stanga sus scrie Organize, dai click si apoi dai inca un click pe "Folder and search options" si se va deschide o fereastra si sub "Browse folders" bifezi prima optiune cu "Open each folder in the same window" si gata, dai Apply, apoi ok si ar trebui sa nu se mai deschida cate o fereastra noua pentru fiecare folder!

| Rambokay explică (pentru introduaicinumele):

Am incercat si nu merge!

| TheSmith a răspuns:

Formatezi partitia c!

| Rambokay explică (pentru TheSmith):

Asta inseamna sa bag windowsul iar nu?

| TheSmith a răspuns (pentru Rambokay):

Da...cel mai simplu nu te complica altfel! poti sa ii dai si un repair sau back-up! fa ce iti este mai simplu tie! Succes!

| Rambokay explică (pentru TheSmith):

Pf, pai am windows 7. De unde il iau ca nu am pe cd si nu are nimeni de pe aici ca sa mi-l dea?

| sdhashsah a răspuns (pentru Rambokay):

Nu trebuie sa instalezi nimic urmeaza pasi mei sau ai lui introduaicinumele

| Rambokay explică (pentru sdhashsah):

Nu merge ma asa!

| 01rukia01 a răspuns:

Si eu am sters multe asa din C si nu-mi face asa...ciudat.
oricum n-ai de ce sa te ingrijorezi, probabil ai facut tu la setari ceva si de aia iti face asa

| sdhashsah a răspuns:

Ce windows ai daca 7. deschizi my computer si ai in stanga sus organize si acolo dai pe folder and search options iar acolo selectezi la general browse folders, Open each folder in the same window