| Aalyn91 a întrebat:

am o problema putin cam grava.De ieri seara am observat ca internetul nu imi merge si am sunat la cei cu internetul si ei au zis ca pe linia mea totul este in regula.Hmm ciudat si laptopul in acel moment se descarca si am zis sa il pun la incarcat si hopa surpriza netul merge am ramas putin confuz si de curiozitate am scos cablul de alimentare si hopa netu nu mai mere este chiar ciudat imi puteti spune ce pot face? Am uitat sa spun ca laptopul meu este un Toshiba C 50 B 14 H cu sistemul de operare Windows 8.1 cu toate update-urile la zi.

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Nu-mi dau seama cum mergea cu cablul de alimentarea și să fie de la rooter, e puțin wtf, dar mă bucur, Baftă

3 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Salut.
Laptopul tău face scurcircuit, probabil este de la baterie.
Incercă să o schimbi, acum depinde și cât de old e că dacă e prea vechi și nu se merită... mai bine te folosești de el fără ea.
Spor

| AleXzpm a răspuns:

încearcă să îl descarci de tot, gen bateria și apoi să incerciă sa îl pornesti descărcat, dacă tot nu merge, scoate bateria din el și încercă sa apesti câte 30 secunde pe butonul de start asta fără alimentare.

| Aalyn91 explică (pentru AleXzpm):

Eh nici una nici alta era de la router dar s-a rezolvat am dat reset la el si merge oricum ai funda ca ai raspuns si inca ceva laptopul ii din 9 noiembrie 2014 deci nu e vechi laughing

| AleXzpm a răspuns (pentru Aalyn91):

Nu-mi dau seama cum mergea cu cablul de alimentarea și să fie de la rooter, e puțin wtf, dar mă bucur, Baftă