| raduqu a întrebat:

Salut TPU. Am o problema. Trebuie sa trimit niste fotografii la un service, insa adresa pe care mi-a dat sa trimit nu este cu @yahuu.com sau @gmail.com. Intrebarea mea este, pot sa trimit cu emailul meu de yahoo catre orice altceva fie ca e @gmail sau altceva?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Normal ca poti.
Important e ca adresa LA CARE trimiti sa fie corect scrisa, indiferent de cat ti se pare de ciudata.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, poți.Nu contează că nu e Yahuu( laughing ), real Yahoo), da adresa trebuie să fie corectă(exemplu xy@hotmail.ro).Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poti, de ce sa nu poti?

| K0sti a răspuns:

"@yahuu.com"?
Yahuuuuuuuu!