| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, vreau si eu s-a descarc metin2 ro prin GameForge Live dar cand incerc s-a intru in GameForge Live imi scrie "No internet connection at the moment. Please try again later.", ce sa fac? Am net de la romtelecom, ruter Huawey. Am inteles de la cineva ca aceasta problema sar datora de la WLAN. Cine ma ajuta ii dau funda!

2 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Ma daca netu merge pe youtube astea facebock... cred ca e de la antivirus ca ro are niste prosti pe care antivirusu l; e vede ca virusi deci dai la antiirus daca ai si dezinstaleaza protectiile alea de acolo pana se instaleaza metinu si dupa le pui iar bafta happy

| qElegaNT a răspuns (pentru petrescuionut):

E faza ca nu ro-ul nu se incarca. Nu se incarca GameForge Live ala deloc