| Pirtea_Mihai_1990 a întrebat:

Am o tableta ALLVIEW ALLDRO2 si am instalat deja in ea market cand dau pe el zice adaugi acum un cont la dispozitiv apas pe da si ma scoate iar la conturi si sincronizare cand dau nu apare decat exchange activesync si pop3 si imap cum fac sa imi mearga stie careva? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| laviniaenache44 a răspuns:

Pai,iti trebuie un cont Google, deoarece de exemplu:atunci cand intri pe un laptop/calculator si "uuaau" ai gasit o aplicatie cool, intri pe contul Google si ii dai pe "instalare", apoi selectezi dispozitivul(telefon/tableta), si atunci cand ai net se instaleaza singurica.TI-AM FOST DE AJUTOR? funda?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

| Pirtea_Mihai_1990 explică (pentru laviniaenache44):

Pai eu ma cont de google dar nu am cum sa intru in el adica am internet degeaba daca intru pe google in contul gmail de pe tableta tot nu merge dau funda daca ma ajuti

| laviniaenache44 a răspuns (pentru Pirtea_Mihai_1990):

Cred ca ar trebui sa intrii in sectiunea de setari, apoi jos de tot..."RETELE MOBILE"...sau "WI-FI" DEPINDE, POTI SA REZOLVI NISTE PROBLEME ACOLO.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti trebuie cont pe Google.Asa merge.