| XMASTEROX a întrebat:

Am PS3 Super Slim CECH-4004a pe OFW 4.53 modat cu cobra ode si am auzit ca bypass-ul pentru OFW 4.60 va necesita la fel ca si la OFW 4.55 un swap disk.Stiti daca la acest bypass este nevoie neaparat de lipirea acelui fir sau se poate si fara el?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Oricum, lipirea tot o sa fie necesara. Ai rabdare sa spuna oficial tot ce trebuie facut in plus.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O sa fie nevoie de acel swap disk.
2. Te incurca cu ceva sa ramai la 4.53(temporar merg toate jocurile)? Sau vrei musai sa treci pe 4.60?

| XMASTEROX explică (pentru sltlp):

Am luat consola cand se facuse OFW 4.55.Deci chiar as vrea si eu sa ma joc online. Daca ar fi cineva in Iasi sa-mi rezolve lipirea acelui fir...

| sltlp a răspuns (pentru XMASTEROX):

Oricum, lipirea tot o sa fie necesara. Ai rabdare sa spuna oficial tot ce trebuie facut in plus.