| matters a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor

cind vreau sa imi instalez windows-ul imi buteaza cd si dupa citeva minute imi apare o,, banda de liteda H pe partea stinga de sus pina jos,, si dupa se opreste si ramine asa si nu inteleg ce are

oare este de la placa video?

astept parerile voastre

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu, nu cred. ai incercat cu alt DVD? si nu inteleg ce apare? o consola de CMD? incearca sa-i faci o poza si sa ne dai un link ca sa vedem despre ce este vorba.

| robytoby a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi cu el la cineva care se pricepe.