| matters a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor
cind vreau sa imi instalez windows-ul imi buteaza cd si dupa citeva minute imi apare o,, banda de liteda H pe partea stinga de sus pina jos,, si dupa se opreste si ramine asa si nu inteleg ce are
oare este de la placa video?
astept parerile voastre

3 răspunsuri:
| HellShadow a răspuns:

Fii mai explicit!
Ce windows vrei sa instalezi?

| matters explică (pentru HellShadow):

Deci vreau sa instalez windows 7 si imi buteaza cd dupa se opreste butarea si imi apare o coloana de litera h
am incercat si sa instalez windows x imi buteaza cd si dupa citeva minute se opreste butarea dar aici nu imi mai apare litera h

| HellShadow a răspuns (pentru matters):

Incearca cu alt DVD cu windows si daca tot nu merge incearca DVD-ul pe alt PC la un prieten. Poate e cd-ul stricat...