| samyy94 a întrebat:

am un hard mai vechi si vreau sa imi scot c am pe el...problema este ca hardu imi apare in bios dar cand aprin calculatoru nu mi-l arata, adica ma gandesc ca ar mai trebui sa imi apara inca o partitie sau nush...sau daca stie cineva cum sa fac sa imi apara si in (my computer)

3 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Normal asa e ar trebui sa iti apara, verifica sa fie pe Slave hardul mai vechi. Si de preferabil sa nu fie pe aceeasi magistrala cu hardul nou adica sa aiba fisa separata cu care sa il conectezi pe placa de baza.

| samyy94 explică (pentru Blade82):

Ms o sa incerc sa vad daca merge...

| Blade82 a răspuns (pentru samyy94):

Anunta-ma ce rezolvi ca sa pot sa te sfatuiesc in continuare.