| Al3xInHo a întrebat:

am un laptop placa video buna da hard bun da dar de o luna cam asa imi merge greu pe jocuri si din astea de exemplu gta samp se misca greu pana acum mergea bie imi puteti spune ce sa fac dar sa nu dau bani?

11 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Incearca sa iti scanez pc cu cv antivirus incearca Microsoft Security Essential sau care il vrei tu care il preferi dar incearca sa ii dai o scanare completa cu fiecare fisier sa fie scanat. Daca nu incearca sa nu mai descarci prosti ca de exemplu hackuri sau multe alte chestii ca is virusate sau programe de pe siteuri ciudate

Răspuns utilizator avertizat
| Al3xInHo explică:

Cum reduc grafica?

| Al3xInHo explică:

Cum setez grafica?

| mdzz96 a răspuns:

Sunt de acord cu ce spun ceilalti si iti mai recomand sa reduci din graphic!

| Al3xInHo explică (pentru mdzz96):

Cum o setez grafica?

| mdzz96 a răspuns (pentru Al3xInHo):

Nu stiu sa iti spun exact pas cu pas unde sa mergi dar intri in setari si gasesti ceva cu video, dupa ce ai intrat este advance video si acolo setezi. Deci, tu trebuie sa ajungi unde setezi rezolutia, luminozitatea si acolo gasesti si advance... FUnda?

| Al3xInHo explică (pentru mdzz96):

Pai stiu ce sa fac dar cum intru in setarile alea

| mdzz96 a răspuns (pentru Al3xInHo):

Din meniu cand esti in joc dai esc si ajungi in meniu si acolo gasesti!

| Al3xInHo explică (pentru mdzz96):

Eu vorbeam in general la tot pc-ul

| mdzz96 a răspuns (pentru Al3xInHo):

Pai a pc nu poti sa setezi graphica doar la jocuri, la pc poti doar contrastu ...etc.