| AlinDark14 a întrebat:

Salll.Imi puteti spune jocuri cu cerinte minime 1gb ram? Placa video si procesorul sunt bune, mi-a mers pana la fifa 12 se misca un pic greu la centrari dar in rest mergea ff bine. Cateva jocuri va rog.Dau funda!happy.Ms

Răspuns Câştigător
| TheLivingProof a răspuns:

Uite aici un top 10:
1. Gothic 1, 2 notr, 3(Pentru poveste, gameplay, si ca te tine cu sufletul la gura pana in ultimul moment)
2. Minecraft(daca vrei sa iti faci de cap)
3.Nfs Most Wanted (Pentru story, si gameplay)
4.Mafia 1(Story awesome, gameplay nu mai zic)
5.Torchlight(Pentru gameplay)
6.Fifa 2010(Preferatul meu din seria fifa)
7.Call of duty modern warfare 2(gameplay, si poveste interesanta)
8.The walking dead(Nu sunt sigur da iti merge asta)
9.Star wars jedy knight jedy outcast(Story awesome gameplay awesome)
10.Prince of persia Warrior Within si Two Thrones(sunt super tari)
Cam asta iti recomand pentru 1g de ram. Bafta!

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Team fortes2
NFS wold
Asasins creed
MicroVolts

| Ghosts a răspuns:

Poti cauta o gramada de jocuri pentru pc-ul tau. Intra pe google > can you run it? > scrii acolo un joc, cauti, te uiti, daca iti place, il downloadezi te joci.happy
Daca nu vrei asa, incearca alte jocuri ..SA; MP / CS / World Of Tanks, Euro Truck Simulator etc.happy
Funda? happy