| AlexBote a întrebat:

am si eu o intrebare.Am un pc mai slabut cu Procesor:1.75 Ghz AMD Sempron 2500+, Ram:1GB si Placa video 128mb Nvidia GeForce FX 5200 si Hard:80GB,ce credeti, imi merge Windows 7 bine pe el?
P.Sbig grinau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

O sa il poti rula... dar intervine problema driverelor. Daca tu ai calculator vechi 8-10+ ani nu stiu daca ai sanse sa gasesti drivere pentru windows 7. Daca nu ai drivere, nu te poti juca, nu poti vedea filme sau alte prostii. Eu zic sa ramai tot pe Windows XP SP3.

1 răspuns:
| yonutzu95 a răspuns:

Din cate cunosc nu cred ca o sa mearga RAM putini procesor cam mic te sfatuiesc sa bagi windows xp o sa mearga mai bine