| iuonak93 a întrebat:

Am instalat fifa 08 si cand intru in el ecranul e tot negru. De ce nu imi merge? Am:

Ram: 1gb
Placa video : 128mb, Pixel Shared 1.1
Procesor: Amd Athlon 2000+, 1, 67 GHZ
Hard : 80gb
Windows XP SP 3

11 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Te mai si intrebi de ce nu merge?! Ai postat singur raspunsu...

| iuonak93 explică (pentru Elektro):

Uite aici cerintele: Ar trebui sa imi mearga si nu merge

FIFA 08 System requirements:

Processor: 1.3 Ghz (Windows Vista: 1.5 Ghz)
RAM: 256 MB (Windows Vista: 512 MB)
Video card: 64 MB RAM to 128 MB RAM
Sound card: DirectX 9.0c compatible
DVD-ROM: 8x
Hard drive: 3. 92GB
DirectX: 9.0c

| Elektro a răspuns:

Pai zice cati ghz sa aiba procesorul nu zice si de care la cerinte...

| ghicicinesunt a răspuns:

Asa patesc si eu am 1.25 gb ram procesor 2. 2ghz placa 64. Ce pot sa ii fac?

| valentin111 a răspuns:

Instaleaza-l din nou sau din alta parte. mi s-a intamplat si mie.

| Lgenends a răspuns:

Pai ast cateva minute si dupa cred ca o sa mearga
asa imi facea si mie si am asteptat...Bft sper sa iti mearga!

| andubos a răspuns:

Ba nu stiu dc dar mie cand dau play mia pare retri dc

| Bitza76 a răspuns:

Si eu am luat fifa 08 de curand si nu merge imi da PLEASE INSERT THE ORIGINAL FIFA 08 CD/DVD
retry si cancel si nu stiu ce sa-i fac

| iuonak93 explică (pentru Bitza76):

Pune-i cracku si verifica sa ai imaginea facuta cu daemon tools.

| FanFotbal97 a răspuns (pentru Bitza76):

E foarte simplu downloadezi un crack de pe net iar apoi il copiezi in folderul in care ai instalat fifa

| CristianTM a răspuns:

Si mie tot asa mi se intampla dar nu stiu de ce dau funda cine ma rezolva!