| antrax_5510 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema si v-as fi recunoscatore daca mi-ati raspunde si mie.Am urmatoarea configuratie
Procesor:AMD Sempron 2800 2ghz
Placa de baza: MSI-MS 6786
RAM:1 GB (2X512)
Placa video:Nvidia GeForce FX 5500 128 mb AGP 8x
Problema mea este:Navigam si eu pe net si dintr-o data simt miros de incins ca ma uit era de la unitate. Mirosul venea tot mai tare cand ma uit parea a fi sursa.Am schimbat sursa si ce sa vezi? Monitorul era conectat la placa video pe agp.Nu mai primea semnal monitorul.Am conectat monitorul pe placa video onboard. Bun a mers.Si cand am vreut sa ascult muzica ce sa vezi... nu era sunet precizez ca am schimbat mufele intre ele am instalat driverul din nou si tot nu merge.Alta surpriza nici usb-urile nu mergeau.As vrea sa stiu ce are va multumesc anticipat! Multumesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mesSi_7026 a răspuns:

Un scurt inter-mintent in bios ceva de genu mai zi-mi odata ce figuri mai face

Întrebări recente