| DanutzAndrei26 a întrebat:

Nu imi mai merge microfonul la laptop sa vorbesc.Imi arata ca e functional, ca totul merge cum trebuie, insa cand incerc sa vorbesc nu merge. Am incercat sa il testez si pe teamspeak3, skype,jocuri,fara efort. Idei?.

1 răspuns:
| crysty027 a răspuns:

Dai la speaker si dai click dreapta si dai pe playback devices=>Recording si dai pe microfonu care il ai si te uitit daca e pe enable sau click dreapta si proprietati si vezi la levels daca e pe 100