| Stama_Robert_1995 a întrebat:

am si eu o mica problema cu monitorul de la PC, cand il aprind porneste si se opreste in continuu pana la un momentdat cand trag de mufa de alimentare, ce ii fac sa nu mai am probleme cu el?

7 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Trebuie schimbat cablul de la monitor. Du te la un magazin de reparatii pc-uri si cere un alt cablu de proba sa vezi daca e ol

| Stama_Robert_1995 explică (pentru DiannaDi):

I-am schimbat cablul pentru ca am doua si nu merge

| DiannaDi a răspuns:

Ok*

| dia456 a răspuns:

Schimba-i cablul, poate este uzat.

| Stama_Robert_1995 explică (pentru dia456):

I l-am schimbat si nici asa nu merge...

| dia456 a răspuns:

Atunci o problema de monitor

| dymosu a răspuns:

Testeaza-l cu cablul de la PC, daca tot face fite verifica pinii de alimentare de la intrarea in monitot ( sa nu se miste vreunul sa faca contact imperfect in momentul in care misti de cablu )