| MOSLG a întrebat:

am si eu o mica problema.Intru in My Computer si Aleg un Disk Local si mi-l deschide intr-o alta fereastra nu in aceasi.Am intrat la folder options si am bifat acolo sa fie in aceeasi fereastra dar degeaba.Merge rezolvat?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Se intampla numai cand dai click pe o partitie? cred ca este vorba de un virus. unii virusi fac fisiere "autorun.inf" pe partitii pentru a se autoexecuta atunci cand dai click pe o partitie si deschid dupa o fereastra cu partitia in "windows Explorer" (asa facea funny ust scandal)

| MOSLG explică (pentru al3xander):

Da cand dau pe partitie, si spun ca nu gasesc un antivirus sa imi mearga ma Windows Xp sp3 si unele nu mi se deschid cand dau pe ele si altele imi spun sa descarc o versiune mai nou dar e cea mai noua versiune straight face