| RobertDLX a întrebat:

Am si eu o problema. Dupa un timp scurt vsnf ma joc pe calculator mi se stinge monitorul si imi zice no signal, unitatea continua sa mearga adica nu se opreste

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu se opresc ventilatoarele, in schimb el e mort! Fugi la service!

| RobertDLX explică (pentru K0sti):

A, mai exact care component este afectat adica cum zici tu ca e mort?

| K0sti a răspuns (pentru RobertDLX):

Una din ele, sau tu crezi ca sunt Mama Omida sa ghicesc! Pentru asta, repet, exista service!

| 21Lucian21 a răspuns:

Poate nu face contactul bine cablul care face lagatura dintre monitor si unitate.Verifica!

| RobertDLX explică (pentru 21Lucian21):

Asta am verificat de mai multe ori dar multumesc pentru raspuns!

| RobertDLX explică:

Vsnf=cand* scuze big grin se intampla