| Ooopss a întrebat:

Dau funda! Nu mai pot sa intru pe facebook.De cate ori incerca sa intru,sus la adresa, http apare taiat cu o linie rosie! De ce?

Răspuns Câştigător
| powerofasmile a răspuns:

Este din cauza datei pe care ai fixat-o si eu am problema asta cam des. Dai click in dreapta unde-i ai ceasul mai exact si vezi daca data este buna, daca nu pune data de azi si anul corect.

1 răspuns:
| Pufulinna a răspuns:

E posibil sa fie de la facebook, mai are si el momentele lui. Mai asteapta vreo zii sau doua! happy