| IlieFloryn1992 a întrebat:

am si eu o problema la instalarea windows-ului pe laptop de fiecare data cand incerc sa-l instalez imi da eroare din imagini la '79% sau la 94%' va rog ma puteti ajuta. Funda + vot http://prntscr.com/7mb9nr cer ajutorrrr
http://prntscr.com/7mb9xm

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Istaleaza de pe stik usb nu de pe cd ca si eu am patit-o si eu de atatea ori

| IlieFloryn1992 explică (pentru RAY):

Imi poti da un id de skipe / messenger sa vorbim am incercat si de pe stik dar nu-l recunoaste am selectat removable...

| RAY a răspuns (pentru IlieFloryn1992):

Biosul nu il recunoaste?

| IlieFloryn1992 explică (pentru RAY):

Ba da il vede ca ar fi (poate nu e facut bine cine stie ) ajuta-ma te rog de 2 zile incerc sa il fac

| RAY a răspuns (pentru IlieFloryn1992):

Pune-l pe primul loc stikul usb

| IlieFloryn1992 explică (pentru RAY):

Asa am facut am incercat tot ce e posibil ori am gresit ori nu-s. da-mi te rog un id ceva sa vb ca e mai bine decat aici

| RAY a răspuns (pentru IlieFloryn1992):

Stai in tm?

| IlieFloryn1992 explică (pentru RAY):

Nu ot

| Vl4dootz a răspuns:

Ai luat o versiune de windows cu erori. iti recomand sa descarci din now windows si sa folosesti un stick pentru instalare.
Bafta!

| IlieFloryn1992 explică (pentru Vl4dootz):

Imi poti raspunde la mesajul trimis mai devreme?