| eneionut123 a întrebat:

..am si eu o problema,
Mai demult pe calculatorul meu avea 2 mufe de iesire(una in fata la butonul de aprindere si una in spate pentru boxe etc)In spate bagam boxele monitorului si in fata castile...cand voiam sa ascult muzica in toata casa scoteam castile din fata si se comuta automat pe boxe in spate si cand voiam sa opresc boxele bagam castile si se comuta din nou...
Acum am bagat windows 10 si nu mai merge castile in fata trebuie bagate in spate iar boxele sunt scoase trebuie eu sa ma duc sa le scot si sa pun boxele apoi invers...

Acum cine ma poate ajuta cu aceasta problema
Funda

3 răspunsuri:
| SuciuFlo a răspuns:

Ti-ai schimbat calculatorul intre timp?

| mihaiion2 a răspuns (pentru SuciuFlo):

Te-ai repezit sa iti pui Win 10. Trebuia sa cauti inainte daca exista drivere compatibile pentru windows 10. Cauta acum si daca gasesti driver la placa de sunet pentru windows 10 fa un update la driver.

| eneionut123 explică (pentru mihaiion2):

Cand am primit pc aveam windows 7... ceva mai mult timp nu se mai auzea sunetul cum am zis mai sus...am bagat windows 8.1 crezand ca merge(dar asta dupa 4-5 luni de la aparitia problemei) si ieri am bagat windows 10