| romeliakiss99 a întrebat:

am si eu o problema nu pot vede filmulete, clipuri pe you tube cu toate ca am descarcat ADOBE FLASH PLAYER ce pot sa fac? cand vreau sa ascult o melodie merge 3-4 secunde si iar se opreste. va rog ajutati-ma
dau fundita promit!

12 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

1. ce browser folosesti?
2. daca ai explorerul incearca sa-ti instalezi chrome sau mozzila.
3. daca ai unul din astea de mai sus cred ca cea mai plauzibila solutie ar fi "you must reinstal windows"

| romeliakiss99 explică (pentru eandopuncttk):

1)chrome
in urma cu 3-4 saptamani am reinstalat windows-ul a mers atunci 1-2 dupa care iar nu a mai mers

| eandopuncttk a răspuns (pentru romeliakiss99):

Nu stiu ce sa spun. incearca mozzila de exemplu, sau reinstaleaza chrome. daca tot asa face... reinstal windows

| romeliakiss99 explică (pentru eandopuncttk):

Ar fi bine daca descarc mozzila?

| romeliakiss99 explică (pentru eandopuncttk):

Multumesc!

| Seby90 a răspuns:

Salut, ai net slab, presupun ca ai net prin stick de la rds si acesta si-a terminat banda de care dispunea (era intr-un timp 2gb) iar acum merge cu maxim 14kb, ceea ce este foarte putin pentru youtube.

Nu ai ce face happy.

| romeliakiss99 explică (pentru Seby90):

Am viteza de 6GB

| Seby90 a răspuns (pentru romeliakiss99):

Cu siguranta ai 6gb. Sa-ti reamintesc ca daca ai placa de retea dedicata aceasta va merge cu maxim 1gb/s. Dar ai una integrata care nu depaseste 100mb. Conexiunea ta, si printre cele mai bune fiind nu va depasi 8mb, sau poate 10. pe alocuri, dar cu siguranta 8mb ar fi constant.

| xXxRadu a răspuns:

Din cate stiu eu mai sunt si anumitele chache-uri care iti pot ingreuna mult viteza la internet. Daca nu merge nici asa exista pe internet un program SpeedyUpMyFirefox sau ceva de genul care poate fi folosit pentru Moxilla, Skype si cred ca chrome nu sunt sigur dar gasesti pe internet. Daca nici asa nu merge dezinstalezi si reinstalezi...Bafta!

| sergiu_9343 a răspuns:

Ai memorie libera in partitia in care ai instalat sistemul de operare?

| romeliakiss99 explică:

Am promis ca dau fundita, dar nu stiu ce raspuns castigator sa aleg