| Petrisor_Euu_1995 a întrebat:

Am si eu o tableta utok i700, de vreo 1-2 luni. in dimineata aceasta cand am plecat la liceu am lasat-o functionabila, iar cand m-am intors adica pe la ora 3 am gasit-o stinsa. Daca incerc sa o aprind imi apare semnul acela de usb si imediat se stinge. De ce? Ce e de facut? As incerca sa-i dau o resetare dar nu vreau sa-mi pierd anumite date de pe ea! Se mai poate face ceva in afara de a o reseta?

2 răspunsuri:
| TurboBlaster a răspuns:

Nu dar poti sa iti muti datele pe cardul SD si sa il resetezi, ai grija doar sa nu resetezi si cardul SD
sper ca ti-am fost de ajutor!

| Girasole a răspuns:

Asa am avut si eu la tableta mea si una din solutii este incarcatorul s-al schimbi sau du-te in sevice, bafta