| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Am si eu un cont de facebook si am multe follow-uri dar cand intru in profilul meu acolo nu scrie : Urmaresc : 3, 4,5 etc. adica persoane. De ce oare?
Dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De unde știi că ai mulți urmăritori, dacă nu știi cu exactitate numărul lor? Acum, tu ce vrei să afli? Câți îți urmăresc (ție) activitatea, sau câtor persoane o urmărești tu? Ești sigur(ă) că ai activat setarea respectivă, ca să vezi câți urmăritori ai? De obicei, trebuie să îți apară atât numărul, cât și numele lor.

| SnIpErInVizIBiLE explică (pentru floresdemayo):

Mai am un cont si am dat acolo Urmaresti si acolo la profil nu scrie ca sunt urmarit!
Si apropo cum activez?

| floresdemayo a răspuns (pentru SnIpErInVizIBiLE):

Am înțeles. Urmează cei 4 pași (atât!), ți-am arătat atât în limba română, cât și în limba engleză.
http://i.imgur.com/Yb0xNN0.jpg

| SnIpErInVizIBiLE explică (pentru floresdemayo):

Nu imi arata sub jos de mobil Persoane care iti umaresc...

| floresdemayo a răspuns (pentru SnIpErInVizIBiLE):

Dacă ai urmat pașii pe care ți i-am arătat, e imposibil, să nu se fi activat, funcția respectivă. Tu nu ai cum să vezi, fiindcă e contul tău, dar, dacă ai două conturi, ai și două opțiuni, poți verifica de acolo, ori roagă-ți un prieten să verifice dacă s-a activat. Nu mai fi atât de pesimist, aproape orice lucru are o rezolvare.