| Ciobanu_Andrei_1998 a întrebat:

Salut TPU,am sters din greseala bara de intrumente din Photoshop si acum nu mai stiu cum sa o pun la loc(adica i-am dat X si acum ma chinui sa o gasesc) Daca stiti cum as putea sa o pun la loc,va rog, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

De la tools laughing daca nu gasesti nici une, il poti dezintala si instala din nou happy presupun ca mai ai installer-ul big grin

| j1NNNx a răspuns (pentru j1NNNx):

Unde*

| Ciobanu_Andrei_1998 explică (pentru j1NNNx):

Am gasit, mersi.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Stie Google, intreaba-l!

| Ciobanu_Andrei_1998 explică (pentru K0sti):

MMM...stie Google, interesant, atunci site-ul asta nu mai are niciun rost atunci.

| K0sti a răspuns (pentru Ciobanu_Andrei_1998):

Pentru anumite intrebari, nu!