| Florin900 a întrebat:

am uitat intrebarile de siguranta de la contul de yahoo dar parola o stiu, dau funda celui de ma ajuta sau stiti cum sa trec de intrebarile de securitate de la cei de la yahoo mersi.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă ştii parola schimbi setările contului.

| master77 a răspuns:

Pai daca stii parola ce treaba ai cu intrebarile de securitate? Alea iti apar daca ai schimbat pc-ul pentru ca vor sa fie siguri ca nu e furata parola.

| Florin900 explică:

Nu cred ca m-am facut inteles, imi scriu e-mail-u parola dau autentificare si imi scrie:Încercaţi să vă autentificaţi de pe un dispozitiv pe care nu îl recunoaştem. Aflaţi de ce
Pentru securitatea contului dvs., răspundeţi la întrebarea de securitate de mai jos.