| KhaZix a întrebat:

Cum imi recuperez parola la yahoo mail? Am urmat pasii si singura solutie prin care pot sa-mi recuperez parola este prin "intrebarile de securitate" si eu stiu doar 1 din ele, cea de a 2 am uitat-o sad. Stiti alta solutie?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Asa am patit si eu, si am urmat pasii care mi-au dat cei de la yahoo si nimic. Am facut alt cont, nu ai ce sa ii mai faci daca nu sti si cealalta intrebare de securitate. Numai bine happy Fundita? happy

2 răspunsuri:
| WhiteTheShowZ a răspuns:

Pai prin numarul din telefonul mai este o solutie,, alta nu mai este.

| KhaZix explică (pentru WhiteTheShowZ):

Pai varianta asta nu mi-o da..singura solutie pe care mi-o afiseasza este " secret questions".