| Florin900 a întrebat:

am uitat intrebarile de siguranta de la contul de yahoo dar parola o stiu, dar cand dau sa ma autentific imi apare o fereastra care imi zice:Confirmaţi-vă identitatea: Răspundeţi la întrebarea de securitate
Încercaţi să vă autentificaţi de pe un dispozitiv pe care nu îl recunoaştem. Aflaţi de cePentru securitatea contului dvs., răspundeţi la întrebarea de securitate de mai jos.
Where did you spend your honeymoon? iar eu nu stiu raspunsul, dau funda celui de ma ajuta sau stiti cum sa trec de intrebarile de securitate de la cei de la yahoo mersi.

8 răspunsuri:
| AndreeaPunct1370 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic, asa mi s-a intmplat si mie cu un id de mess...

| SweetChildOAxls a răspuns:

Imi pare rau, dar de aceste intrebari nu se poate trece... Cel putin nu intr-un mod legal. Incearca sa te autentifici de pe acel dispozitiv care este recunoscut.

| Elena_Florina_1989 a răspuns:

Ce inseamna mai exact Încercaţi să vă autentificaţi de pe un dispozitiv pe care nu îl recunoaştem? MS ANTICIPAT

| Elena_Florina_1989 a răspuns:

Asteapta mai multe zile fara sa te loghezi.pe acel cont..la un moment dat o sa te lase sa intrii
cu, conditia sa scrii adresa de email pe care sati poti recupera parola

| Elena_Florina_1989 a răspuns:

Asteapta mai multe zile fara sa te loghezi.pe acel cont..la un moment dat o sa te lase sa intrii cu, conditia sa scrii adresa de email pe care sati poti recupera parola

| Liviu_Driga_1985 a răspuns:

Asa am patit si eu din cauza ca m-am conectat de pe tel, cred! dar cum sa nu mai poti face nimic? nu cred, ne ajuta cineva?

| Elena_Florina_1989 a răspuns (pentru Liviu_Driga_1985):

Ba se poate

| Miu_Mioara_1990 a răspuns (pentru Elena_Florina_1989):

Buna
Am aceiași problema
Spune-mi te rog și mie cum pot recupera Facebook ul daca am uitat răspunsul la întrebarea de siguranță. De un an nu reușesc