| mateidragos828 a întrebat:

Am ul laptop Lenovo g575 cu procesor amd e-300 apu 1.30 Ghz si vreau sa fac update la procesor adica sa ii pun altul mai bun! Dar stiu ca trebuie sa se potriveasca cu restul componentelor.
Ma puteti ajuata spunandu.mi ca procesor sa caut sau un site care sa ma ajuate?
Multumesc!
Funda!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu poti sa faci nici un upgrade. Trebuia sa iti iei din start un laptop mai performant.

| Jipa95 a răspuns:

Il poti inlocuii, dar daca iti zic cat te va costa cu tot cu manopera iti cad dintii. Ei bine pe putin 500 lei. Ce ai cumparat, aia primesti.

| Ercjiaai a răspuns:

E greu sa schimbi procesorul la laptop. Daca ai bani ai putea cumpara un amd phenom x4

| mateidragos828 explică (pentru Ercjiaai):

Se potriveste la Lenovo g575?