| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Salut TPU! Am un coolerpad și nu îl conectez la laptop, eu îl bag în priza, la un încărcător mai slab de telefon. Are ceva? Dacă priza ii oferă mai multa putere e vreo problema? Ma gândesc ca oricum el își ia cata energie are nevoie. Când întreb dacă are ceva, întreb pentru cooler sa nu se strice. Deci e tot aia ca îl bag în priza sau în laptop?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"coolerpad...îl bag în priza, la un încărcător mai slab de telefon. Are ceva?"

dacă incărcătorul nu e excesiv de cald, e ok

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru sierra1):

Pai se încălzește, dar are 5w, toate se incalzesc

| sierra1 a răspuns (pentru Andreea_Nicoleta_2000):

Repet: dacă incărcătorul nu e EXCESIV de cald, e ok