| andreiliviulup a întrebat:

Am un LAPTOP Dell, si vreau sa folosesc F-urile si nu pot,
De exemplu daca apas F4 dau luminozitatea mai mica daca apas F5 mai mare si tot asa
Doar F6 este liber si il pot folosi cum imi doresc...
Deci cum fac sa pot folosi normal si restul F-urile pentru a nu face altceva cum ar fi sonorul mai mare/mai mic etc

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele tale exact pentru modelul tau de laptop, pentru fiecare driver in parte corespunde si un control key.
Daca le instalezi corect iti merg toate, probabil ca ai drivere lipsa sau drivere puse aiurea dupa programe de downloadat.

| K0sti a răspuns:

Verifica in BIOS ca ai niste optiuni acolo pentru functia acestor taste! Aoleu...

| Jipa95 a răspuns:

Descarca key tweak : http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/KeyTweak.shtml si poti pune ce functie vrei tu butoanelor.

| andreiliviulup explică (pentru Jipa95):

L.am descarcat dar nu inteleg cum sa il folosesc ma poti ajuta?

| HelpPoint a răspuns:

Pai ar trebui sa iti reinstalezi windowsul.
Si sa instalezi corect driverele pentru F-uri.

| HelpPoint a răspuns:

Pai ar trebui sa iti reinstalezi windowsul.Si sa instalezi corect driverele pentru F-uri.

| MunteanuIoan a răspuns (pentru HelpPoint):

NU exista drivere pentru f-uri...