| dynamik a întrebat:

Am un laptop fujitsu 6 GB ram DDR3, 1 GB video, procesor Intel pentium 4 de 2.20 Ghz, merita sa il dau pe o unitate 4 GB ram DDR3, dual core de 2.60 Ghz, 1 GB video + un monitor 23 inch full hd? Merita? URGENTT DAU FUNDAAAAAA

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ce procesor ai la laptop și ce vrei să faci cu pc-ul ce vrei să-l dai pe laptop, precum și în ce stare tehnică este? Succes

| dynamik explică (pentru DeyCj):

Pff ai skype? daca da baga ma drg011 daca nu zi mi si vorbim pe facebook

| DeyCj a răspuns (pentru dynamik):

Prefer aici. happy.N-am nici skype și îs complet anti facebook, deci idem happy.