| Cristi_Stefan_1989 a întrebat:

Am un Modem HUAWEI Mobile Broadband E303 pe reteaua WIND (Italia) si pana ieri pe la ora 17:22 netul mergea impecabil (7. 2Mbps) iar acum merge de 11Kbps si mai am inca 4. 33GB deci n-ar trebui sa fie o problema. Apropo semnalul e Discret (2 din 5) dar asa a fost din totdeauna. Ce sa fac sa imi mearga iarasi bine? Dau VOT si FUNDA cui ma ajuta big grin. Va roooog... whistling

1 răspuns:
| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Cate hotspoturi faci din ruter?
ai schimbat. fata de cand iti merge bine ceva? Si eu pana sa fac 40 ani ma miscam bine..acum..obosesc mai repede. poate si ruterul ta.a obosit!