| Swiftt a întrebat:

Am un Mouse Wireless, Serioux si nu mai merge. Am bagat stickul in laptop, am cumparat baterii noi si cand le bag in el se aprinde led-ul rosu si se stinge. Deci cand bag bateriile in mouse se aprinde led-ul rosu si se stinge. Bateriile sunt noi. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Si eu am unul care face la fel, nu mai e in garantie, dar am intrebat oricum prin telefon la service, mi s-a spus ca e mouse-ul defect.

2 răspunsuri:
| BibiBiby a răspuns:

Si mie mi se intampla exatc la fel. Trebuie mereu cand aprinzi pc-ul sa misti de un butonas...