| F4T4L a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 3 neo si display-ul de sub ecran (touch screen-ul) este spart. Telefonul merge perfect doar cu S pen-ul dar ecranul nu se aprinde. Chiar cand l-am spart in prima luna ecranul se aprindea putin iar apoi se stingea. Atunci l-am pus in dulap si am zis las-o balta. Azi l-am scos, merge perfect, dar ecranul nu se mai aprinde deloc. Nu stiti cum sa fac sa se aprinda ecranul? Cred ca e doar o deconectare de la ecran. Daca stiti sa raspundeti si sunteti specialisti bine, iar daca nu va pricepeti in domeniu si veniti cu raspunsuri de genul sa il duc la service sa nu raspundeti.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai altă solutie decat sa il duci la service, ca vrei sau nu.