| teotab2 a întrebat:

Am un Samsung galaxy tab 2 7.0 si cand deschid jocurile de la gameloft ( GT RACING, Modern combat 1 2 3 4 9MM gangstar rio miami vindication ) imi face downloadul, imi arata imaginea de dekstop si imi iese din ele. Am android 4.1 si tableta este noua. Astept un raspuns urgent. Multumesc.

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Spune-mi prin pm id-ul tau de mess si te ajut sa iti bagi jocurile fara sa le downloadezi, iti trebuie doar pc-ul si tabletawinking

| bogdan324 a răspuns (pentru bogdan324):

Adica fara sa le downloadezi din google play, dar te ajut sa le iei de pe net si sa le instalezibig grin

| nhk a răspuns (pentru bogdan324):

Ma poti ajuta si pe mine ma poti contacta pe id de mes: alex_pitbul73

| teotab2 explică:

Am uitat sa va spun dau FUNDA

| teotab2 explică:

Nu e nimeni care sa ma ajute?

| nhk a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu ajutati-ma va rog ma puteti cauta la id de mesenger : alex_pitbul73@yahoo.com