| jstsane a întrebat:

am un stick Kingsone dt101 g2 de 16gb si nu stiu de ce cand bag un film pe stick apoi in televizor nu merge subtitrarea primadata cand am bagat mergea acum nu mai merge desi am bagat acelasi film cu aceeasi subtitrare, televizorul este un Samsung Smart ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| 1997biju a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fie subtitrarea incorporata in film nu intr-un file tv-ul nu este calculator doar daca este tv din astea de peste 7000 - 8000 de ron

| jstsane explică (pentru 1997biju):

Primadata cand am bagat filmul cu subtirare a mers si acum nu asta vreau sa zic..si este exact acelasi film cu aceeasi subtirare

| 1997biju a răspuns (pentru jstsane):

Chiar nu stiu intreaba un specialist atunci